Без категорії

Future Perfect (частина 2)

Друга частина  проекту Future Perfect | Доконане Майбутнє (URBAN бібліотека)
Експозиція протягом 13-26.10.2017 р. мистецьких творів що використовують IT та технології віртуальної реальності у просторі бібліотеки, що допоможе змінити стереотипне сприйняття бібліотеки як застарілого неефективного простору і подолати малу відвідуваність, простоювання/занедбання приміщень. Також проект безпосередньо сприятиме процесу введення інноваційних цифрових технологій в бібліотеки.
Проект покликаний змінити уявлення про сучасні бібліотеки як про багатофункціональні активні простори в житті міста, показати шляхи застосування інноваційних цифрових технологій, створити в бібліотеці майданчик для міждисциплінарної взаємодії активних громадян з різних сфер діяльності.  Проект стане яскравим прецедентом інтегрування мистецької компоненти в життя сучасної бібліотеки.
Експозиція передбачає участь трьох українських митців (двоє з Києва – Дар’я Фес та Поліна Карпова та Микита Філоненко з Харкова ) із залученням бібліотечного фонду та бібліотечного інвентаря у поєднанні із сучасними цифровими технологіями.
Urban бібліотека в спів-кураторстві з Антоном Лаповим вже ініціювала близький по духу та концепції Проект 102,5 – медіа-археологічне дослідження зниклих феноменів Львова, який пролонгований реалізацією даної експозиції і буде тривати в майбутньому. (www.facebook.com/project1025)